| EaNuStieTot a întrebat:

nu stiu cum sa ma imbrac luni la scoala sad ma poate ajuta cineva cu ceva idei? sa fie ceva ge fashion si putin mai gros ca aici unde stau eu e cam frig. multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Patrisia14 a răspuns:

Itii iei o pereche de jeans negri daca nu orice culoare apoi iti iieii o bluzita mai subtire si un pulover grosss.itii lasi parul pe spateee si iti ieii o perechee de bocanci daca ai daca nu cizmee

18 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Trage-ti chilotii peste pantaloni ca superman. Crezi ca eu stiu ce haine ai tu? Daca imi zici si ce fel de haine ai.te ajut..altfel cum sa te ajut?happy

| EaNuStieTot explică (pentru Purec):

Am de toate laughing vreau doar ceva iediwinking improvizez eu dar totusi am tot ce e necesar dar nu stiu ce combinati sa fac

| Laura0 a răspuns (pentru Purec):

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))) like!laughing)genialllaughing)am ras o gramadalaughing))))))

| EaNuStieTot explică (pentru Laura0):

laughing))) hai gata cu gluma ma ajuta si pe mine cineva? laughing

| Laura0 a răspuns:

Ia-ti ciorapi de-o culoare..de ex albastrii fusta..bluza si-o esarfa

| Laura0 a răspuns (pentru Laura0):

Meh..am incercatbig grinde obicei eu ma imbrac cum imi cadebig grin...app misto ca nu te-ai suparatwinking

| ROZ22 a răspuns:

De ce nu renunti la haine? ai auzit de uniforma?(asa, ca un elev normal)

| EaNuStieTot explică (pentru ROZ22):

Nu sunt la scoala in Romania si aici nu se poarta uniforma!

| Lysander a răspuns (pentru EaNuStieTot):

Nu cred că există ţară cu şcoli în care să nu se poarte uniforme (BINEÎNŢELES CĂ EXISTĂ N EXCEPŢII), poate ne luminezi unde exişti.

| bibiiiy a răspuns (pentru Lysander):

De ex.La mine la scoala nu se poarta uniforma..Si sunt in Romaniatongue

| Lysander a răspuns (pentru bibiiiy):

Păi am specificat că există excepţii. Normal, în România, în toate şcolile ar trebui să se poarte uniforme dar mai nou directorii decid asta.

| EaNuStieTot explică (pentru Lysander):

La asta ma refeream si eu ca in Romania este obligatoriu dar in belgia nu happy

| ClaudiaStieTotCeVrei a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres ceva de genul fara ochelari

| EaNuStieTot explică (pentru ClaudiaStieTotCeVrei):

Claudia vrei sa ma confunde cu profesoara? laughing

| ClaudiaStieTotCeVrei a răspuns (pentru EaNuStieTot):

Dar tu cum vrei in chiloti si sutien ca sa fii eleva?

| ClaudiaStieTotCeVrei a răspuns (pentru EaNuStieTot):

Dar tu ce vrei sa iti iei o rochie mulata si stramta pana la f*nd ca sa fii eleva?

| EaNuStieTot explică (pentru ClaudiaStieTotCeVrei):

Ceva ce se poarta acum si puntru varsta mea nu cred ca acest tip de pantalon mi s-ar potrivi esarfe de genul asta nu se mai poarta iar pantaloni combinat cu genu ala de papuci chiar nu arata bine. Este o imracaminte prea matura pentru femei de 30 40 de ani

| ClaudiaStieTotCeVrei a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres ceva de genul dar fara ochelari