| anonim_4396 a întrebat:

Exista stray de par sau vopsea care se ia dupa cateva spalari? Imi puteti da niste exemple?

3 răspunsuri:
| Corinne a răspuns:

Buna! Eu stiam ca este sampon care se ia dupa cateva spalari era ceva de la Londa... balsam nuantator Loda trend se chema... iar spreiul acelasi cred ca ia dupa prima spalare.

| anca_3211 a răspuns:

Da! Uite, de exemplu sampoanele nuantatoare, precum cele de la Palette sau L'Oreal :http://www.palette.ro/produsele-noastre/instant-color/.
Succes!