| AlexandraAndaSufletel a întrebat:

imi puteti spune ce vopsea de par care iese dupa cateva spalari pot cumpara si de unde?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Nirvana a răspuns:

Poti folosi nuantator. Nu ataca parul si iese in cateva spalari. Si este si ieftin. happy Se gasesc mai la toate magazinele de cosmetica.happy

| anonim1808 a răspuns:

Fuxina.de la farmacie!winking

| AlexandraAndaSufletel explică:

RoberT a răspuns:
Cauta mai bine pastile de slabit! ////nu stiu daca are vreo legatura cu intrebarea mea, dar...

| nineta14 a răspuns:

Inainte se folosea sampon color care tinea doar la cateva spalari. Poti sa incerci sa vezi daca mai exista... Bafta!