| Roxxy_1520 a întrebat:

Buna fetele...am si eu o intrebare vreau sa imi cumpar o rochie pentru o nunta insa nu prea stiu ce mi s-ar potrivi pentru ca am un metru 65 inaltime greutate 45 kg si sunt bruneta iar la capitolul bust stau cam prost...va rog daca puteti sa ma ajutati sa imi gasesc o rochie potrivita...va multumesc... ceva modele(eu stau in craiova iar pe aici nu prea am gasit mai nimic)

Răspuns Câştigător
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Roxxy, o pereche de pantaloni negri drepti sau mulati(nu colanti) si o rochie tip baby-doll pana sub fund sa chiar pana la jumatatea coapselor, cu partea de sus a bustului incretit.

3 răspunsuri:
| giulya85 a răspuns:

Si daca in craiova nu ai gasit si eu iti spun ca sunt in iasi? tu ce faci? pleci in iasi sa iti cumperi rochia dupa vorbele mele? nu vezi ca intrebarea ta nu are sens?

| paloma14 a răspuns:

Eu zic sa iti ei o rochie neagra nu foarte mulata dar eleganta in care sa te simti bine! sigur in craiova este macar un magazin agnes toma! du-te la el!