| borntotwerk a întrebat:

vreau sa imi cumpar o rochie noua pentru nunta..., ce culoare credeti ca mi s-ar potrivi si cum sa ma fardez?(sunt mulatra)

7 răspunsuri:
| BubuDx a răspuns:

O rochie crem sau alba, fara bretele sau cum preferi
Lungimea maxim pana la genunchi
Poti sa te dai cu tus si rimel, mai simplu kiss

| Roxy_9585 a răspuns:

Draga AlExla uite un site cu niste rochii superbe de mireasa www.rochiidemireasa.biz

| borntotwerk explică:

Nu eu ma marit! am 13 ani

| LoVeRainbowAnDmUsic a răspuns:

Eu zic sa iti iei o rochita crem si eventual sa aiba o fundita pentru. ca am auzit cas la moda.un roz deschis pentru buze si ochi...si putin rimmel

| DenisaRebeca a răspuns:

Eu iti sugerez sa iti cumperi una de pe site-ul asta (starshiners) is destul de ieftine, livrare gratuita si is de calitate.http://www.starshiners.ro/

| Andreea_5185 a răspuns:

Buna, eu zic sa iti iei o rochie de culoarea albastra sau un fel de portocaliu foarte deschis si sa te fardezi cu mov la ochi si buzele cu un roz deschis. Sper ca te-am ajutat!