| YouandMe_1513 a întrebat:

Fetele ati avut vreodata extensii? Cum e cu ele? Se merita banii? Sunt greu de ingrijit? Mi s-a pus pata sa imi pun extensii si nu stiu ce sa fac. Eu am parul peste umerii cu doua palme si este tuns in scari. Imi doresc foarte mult sa am parul lung lung, dar am vazut ca la unele fete se vede urat. Ma gandeam la cele clip-on. Niste sugestii va rog. A si daca stiti cumva daca site-urile astea de pe net sunt de incredere. Mersi anticipat!

3 răspunsuri:
| papusica987 a răspuns:

Buna. eu am extensii cu clip-on ...si sunt foarte ok din par natural, ma ajuta pentru ca m`am delcolorat si mi s-a cam rupt parul...

| Vasilescu_Cami_1999 a răspuns:

Buna YouandMe_1513! Merita bani, te tin destul!

| AustralianTeaTree a răspuns:

Sincer nu merita deloc. Dupa cum ai scris mi se pare ca ai parul destul de lung deci nu prea merita sa iti pui extensii. Daca tot te hotarasti sa iti pui extensii punetile la coafor pentru ca sunt mai ok.Dar cele mai bune extensii costa destul de mult 1 milion si ceva o suvita.Mi se pare prea mult. Eu zic ca nu merita. Plus ca intr-adevar unele persoane pot arata fals si urat cu extensii. Decu eu votez :Nuuu! Oricum Good Luck