| madalinaioana08 a întrebat:

Buna fetele TPU.un site de extensii foarte bune? ce parere aveti sunt mai bune tresele cozile sau extensiile? ce ar merita? mentionez ca am avut extensii si s-au facut in ultimul hal de urate.aaa si cat ar costa spalatul extensiilor la un coafor?

3 răspunsuri:
| ClumsyDeer a răspuns:

Madalina nu este adevarat ce spui. Divisima are cele mai bune extensii. Verisoara mea are extensii de la Divisima si sunt de buna calitate si merita banii pe care ii dai pe ele.:) http://www.divisima.ro/ spor la cumparaturi.

| madalinaioana08 explică (pentru Andrada58):

E cel mai prost site de extensii ...baga fire de ate in par ..si fire din plastic sunt varza!