| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre extensiile de par kanekalon? Imi recomandati un site care are astfel de extensii de buna calitate? Multumesc!

3 răspunsuri:
| CrazyLolo a răspuns:

Http://www.extensiiclip.ro/......kalon.html
Asta e ce am gasit- Sper ca te-am ajutat!

| Ella9666 a răspuns:

De unde stii ca sunt tunsa si nu le iau pentru a adauga volum? Si pentru cultura ta generala, extensiile astea sunt din fibre sintetice, nu din par mort, asa ca mai vezi-ti de treaba ta si raspunde fix la intrebare daca tot vrei sa comentezi sau abtine-te.

| Sara2 a răspuns (pentru Ella9666):

Eu mi-am zis părerea despre extensii. Nu te-am jignit cu nimic. Sunt impotriva lor. Toti avem dreptul la o opinie.