| lovepink_2463 a întrebat:

Buna fetele :*. Vinerea asta, voi merge in excursie la Cluj cu clasa mea. Cu ce as putea sa ma imbrac sa fie si lejer si sa fiu si la moda? Ms:*:*

Răspuns Câştigător
| Maria46854213 a răspuns:

Eu sunt din clujbig grin.Deci ai grija pentru ca eu azi a trebuit sa imi iau cizme imblanite asa a fost de friglaughing. Deci nu te gandi la tricouri si prostii.

3 răspunsuri:
| Helene a răspuns:

Poi ia'ti niste costumase de trening.Colanti colorati, tricouri 'happy' si colorate.Niste gecuce de piele. O esarfa, niste botine de catifea.Asta daca e mai frig, si depinde si cati ani aihappy

| LarisaAndreea a răspuns:

Un tricou cream (mai lungut) si niste blugi albi. Cam asa: http://sundayoutfit.files.wordpress.com/2008/06/everydayisteeday.jpg
sau o bluza cu niste flori pe ea, cu o camasa din blugi, jeansi gri si sneakersi in dungi vernil
sau, tricou (alb ), cu camasa in carouri, cu jeansi bleu si converse

Bafta!:)