| lumy4u a întrebat:

Buna fetelor! a facut careva impachetari de slabit la vreun salon? da rezultate sau e doar o risipa de bani? as vrea dor sa grabesc procesul de slabire, caci mananc sanatos si fac sport dar totusi. Funda

Răspuns Câştigător
| ellutza a răspuns:

Depinde cate kg ai. Eu am avut un pachet cu un mix de programe : o sedinta vaccum, una masaj, una capsula, una electrostimulare apoi iar vaccum in total 10 sedinte. Ajuta bine la fermitate, drenaj, daca mai luam 10 rezultatele erau mult mai bune. Eu consider ca nu este chiar in zadar... Bafta

| lumy4u explică (pentru ellutza):

Am 5 kg in plus, de care trebuie sa scap

| ellutza a răspuns (pentru lumy4u):

Nu sunt multe kg, asa ca rezultatele vor fi destul de bune.

| Lynnfield a răspuns (pentru lumy4u):

Încearcă să te arunci din tren, aduni ce mai rămane. happy

| lumy4u explică (pentru Lynnfield):

Numai un idiot ca tine ar face asta nu-i asa?