| smile4u a întrebat:

Buna fetelor! Am citit undeva ca daca te speli cu ceai de musetel pe cap se deschide culoarea parului...e adevarat?

funda :*

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, este. Dar nu te aștepta la cine-știe-ce diferență.

| AikkoxD a răspuns:

Doar dacă eşti blondă sau şatenă. N-o să-l deschidă prea mult, o să-i dea doar nişte reflexii aurii.

| crissa20 a răspuns:

Da, e adevarat! dar ceaiul trebuie folosit pe o perioada indelungata:* cel putin cateva luni:* baftabig grin

| 重要人物 a răspuns:

Da, dar diferentele nu se vad imediat. eu ma spal cu ceai de musetel (ma clatesc) de cateva luni, iar rezultatele se vad doar in partea din fata (bretonul); in rest...