| AbbyGreen a întrebat:

Cam cat de mult mi se poate deschide culoarea parului, daca o am saten inchis si folosesc ceai de musetel si lamaie timp de 4 luni?

2 răspunsuri:
| CandyTetris a răspuns:

Presupun ca depinde si de tipul parului.Eu am avut un sampon special (cu musetel, lamaie si oua parca) si mi s-a deschis parul foarte tare, de la saten inchis-inchis de tot devenise castaniu foarte deschis, aproape blond.Deci se poatehappy

| adelaadelaadela a răspuns:

Am auzit ca daca ai parul inchis la culoare, pentru stralucire trebuie sa folosesti otet(nu functioneaza) iar daca esti blonda, lamaie iar daca esti bruneta si folosesti lamaia, vei obtine un fel de portocaliu-roscatlaughing. Oricum, iti dau cel mai bun sfat pentru absolut orice tip de par(testat de minewinking ) galbenus de ou cu miere, face minuniiiii, poti sa mai pui putina apa daca e prea gros amestecul. Albusul este senzational pentru fata, fa-ti o masca faciala din el! FUNDA? TE ROOOOG!