| Cristina2316 a întrebat:

Fetelor, am o întrebare. Cam cât durează un curs de make-up? Și, in ce consta un curs? Am auzit de la unele prietene ca trebuie sa ai modele la fiecare ora pentru a le machia. Va mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde. Cateva luni, in jur de 5-6 cred.
De obicei ar trebui sa aiba ei modelele lor, oricum o sa-ti zica acolo daca e nevoie sa aduci tu.

| Marian9978 a răspuns:

Bună Cristina, cursul durează câteva săptămâni, diferă de la trainer la trainer. Depinde ce modul alegi, daca pentru esti avansata sau încăpătoare, te va învăța diferite tehnici, machiaje, baza.La unele cursuri modelul ti-l da ei iar la altele trebuie să îți aduci tu de acasa laughingSper că te-am ajutat.