| popescucarmen43 a întrebat:

Buna fetelor! Am o intrebare:Mi am luat o placa de par care din pacate nu face bucle..nu am fost atenta daca face sau nu, si ma gandeam..am vazut si 8ntr un filmulet, ca suvite impletite care treci cu placa de 2 -3 ori si iti iesa calumea.m am.gandit..oare daca il rasucesc pe degete si fac la fel..iesa ondulat?

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Poți face bucle cu orice placa subțire. Trebuie doar sa îți intrii in mâna și sa o întorci cum trebuie pentru fiecare șuvița. Caută pe YouTube "curling with flat iron" și găsești sute de clipulete, eu nu pot pune link.