| anss23 a întrebat:

[DAU FUNDITA LA PRIMUL RASPUNS CORECT]Hey fetelor! am si eu o intrebare.big grindaca vreau sa-mi ondulez parul fara sa folosesc placa sau ondulatorul ci codite impletite cu ce sa ma dau pe par ca el sa stea ondulat toata ziua dupa ce imi desfac coditele? ca am incercat si dupa 5 min. se face la loccrying

Răspuns Câştigător
| Mina a răspuns:

Pune-ti spuma de par cand este umed si cand este aproape uscat, fa coditele. De preferat este sa le faci seara, sa se usuce de tot pana dimineata. Poti sa incerci si cu bere.

9 răspunsuri:
| justagirlll a răspuns:

Fixativ

| Sოﺁℓε a răspuns:

Ceara fixativ spuma

| dienuk a răspuns:

Da`te cu zeama de lamaie big grin merge.

| April23 a răspuns:

Fixativ, ceara?

| Alina_9354 a răspuns:

Intai cu o miscare de ridicare aplici spuma pana cand buclele par chiar ude apoi dai si cu fixativ! Dar seara trebuie sa iti spel parul ca nu mai poti baga mana in elsad

| claudia_5323 a răspuns:

Fixativ sau spumabig grin

| beautiful a răspuns:

Date cu fixativ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu fixativ e cel mai bine thumbs up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna e spuma. o dai pe parul umed. si dupa faci buclele cu ondulatorul sau codite. nu incerca fixativ! pentru ca seara o sa ai matreata. si nici n'o sa poti baga mana in el. sau incearca o ceara de la Subrina si spuma tot de la Subrina. sunt foarte bune si se gasesc in saloanele de coafura