| anoniima a întrebat:

Maine ma duc la o petrecere de revelion cu prietenii mei si ma gandeam sa imi indrept parul dar dupa aceea am vazut pe youtube un tutorial cum sa-ti faci bucle cu placa. eu am parul mediu si putin ondulat si cu volum si ma gandeam sa incerc ceva nou, imi indrept parul in fiecare zi si ar fi fost mai deosebit si ceva mai interesant sa`mi fac cateva bucle.
ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| StreetDancer a răspuns:

Da, este foarte buna ideea. Sa nu mai vorbim ca buclele cu placa suntem chiar foarte frumoase. Si daca iti intinzi parul aproape in fiecare zi, atunci cred ca ar fi bine sa iti faci buclele cu placa. O sa fie ceva mai interesant. Dar sa ai grija sa nu iti arzi parul, pentru ca la freza aceasta se intampla des accidente de genul acesta. Daca ai o prietena care te poate ajuta la aceasta freza, ar fi mai indicat. Sau poate mama ta happy

Oricum, bafta big hug Si distractie placuta mainebatting eyelashes
La multi ani love struck!

| FaraNumeNuoah a răspuns:

Dastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !