| dulcikata17 a întrebat:

Mi-am achizionat o placa de par insa din pacate nu am fost atenta si mi-am luat una care nu face bucle.ce as putea sa fac sau sa-i pun placii sa faca bucle?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cauta pe Youtube cum se fac buclele cu placa, cu orice placa poti daca inveti tehnica

| Clorox a răspuns:

Iti poti face bucle si cu placa de par...

| dulcikata17 explică (pentru Clorox):

Pai cum? din pacate am luat-o cu suprafata de sus mata deci nu se incalzeste

| zăGhost a răspuns:

Cauta tutoriale pe Youtube. Cum ti s-a mai spus, cu orice placa poti face si bucle.

| Madalina_Georgiana_1998 a răspuns:

Pai orice placa de par facw bucle chiar daca e de indreptat poti face bucle cu ea. Dar daca vrei ondulator poti sa te duci sa il schimbi explici situatia si iti iei obdulator in locul placii si dai diferenta daca e mai mult