| ytry a întrebat:

Buna fetelor, am o intrebare pentru voi.
Parul meu se electrizeaza cand il spal si e mereu valvoi. Folosesc balsam dar nu vreau sa folosesc placa. Ce sa fac ca sa stea ordonat? Nu vreau spuma, vreau sa ramana curat dar sa aiba o forma normala.

3 răspunsuri:
| NaneSchizophrenia a răspuns:

Ador fetele cu parul' valvoi ♥

| Aiden a răspuns:

În primul rând tunde-te dacă ai fire despicate, iar după ce ţi se usucă părul foloseşte câteva picături de ulei de păr (asta e, dacă vrei păr cu aspect plăcut faci un sacrificiu).

| ytry explică:

Si mi-a spus mie Nane ca nu e site serios. Dar am crezut ca vrea sa ma descurajeze.
NESERIOSILOR!