| xLollo a întrebat:

Parul meu e lung(Cam 2 palme de la umeri) e foarte des,are mult volum,si firul de par e gros si foarte fin,din cauza asta parul meu se electrizeaza mereu si nu imi pot prindein nici un fel,lasatul pe spate iese din discute, imi vine pe fata se electrizeaza se ciufuleste repede., pot sa imi prind parul numai in coada calului si mai pun si vreo 10 clame.Nu vreau sa incep sa folosesc placa, imi e mila de EL.Stitii o spuma ceva pentru par care m-ar putea ajuta? Funda!
P.S:nu vreau sa ma tund.

1 răspuns:
| Cipri1993 a răspuns:

Mergi la coafor si intreaba acolo, ei stiu mai bine cauza, si te sfatuieste ce sa faci, aici poate sa iti spuna oricine, orice, la coafor stie tot felul de soluti.Bafta
funda?
o zi buna