| Kiddo_2770 a întrebat:

Am parul foarte slabstraight face Si mi se murdareste prea des! ar cam trebui sal spal zilnic ceea ce stiu ca nu-i bine! Am incercat sal tin murdar cat mai mult. da arata oribil...plus ca am facut asta cam toata vacanta asta si tot asa e. Folosesc un sampon foarte bun deci nu asta e problema. SI si cand mi curat nu are nici o forma desi am fost la specialist si mi la tuns foarte bine. Plus ca mi se electrizeaza foarte foarte tare si cand il piaptan[cu un piaptan special pentru asa ceva]sau il intind cu placa. Nimic nu pot sa-i fac! Nu are pic de volum desi is tunsa in aa fel ca sa aiba volum...straight face da nu are cam delocstraight face ajutor! Multumesc big hug

Răspuns Câştigător
| ikram a răspuns:

Foloseste un sampon pentru spalare zilnica http://www.atshopping.ro/product.php?id_product=124
si un balsam antistatic http://www.atshopping.ro/product.php?id_product=127

sau samponul hegron milde pentru par sensibil si dificil care are si proprietati anti-statice si ii da si volum http://www.atshopping.ro/product.php?id_product=123

4 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Chel frate
alta sansa n-ai laughing

| MissFashionPrincess a răspuns:

Este ars. Nu ţi-l mai întinde cu placa. Poate nici şamponul nu este potrivit tipului tău de păr. Cele mai bune şampoane sunt cele de la plafar, fiindcă sunt naturale şi nici nu sunt scumpe. Problema mai poate veni şi din interior, datorită stresului sau poate organismul tău nu asimilează destule vitamine. Ar fi bine să faci un control.

| Kiddo_2770 explică:

Nu il intind cu placa foarte des...si nici la o temperatura foarte mare. Il intind odata sau de 2 ori pe saptamana.

| caty_43ver a răspuns:

Pai ca sa zic spalate cu un shampon speciale si dupa 2 zile laughing