| AdrianaB1 a întrebat:

Bună fetelor, am părul foarte, foarte des, am fost și la frizerie, l-am rărit însă este la fel, vreau să fie foarte subțire, vă rog ce pot să fac? Care sunt soluțiile?
Vă rog frumos. FUNDĂ!

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Ti-l poti lamina la un salon. Aceasta procedura intinde firul de par, precum ai fi dat cu placa, si nu numai hraneste foarte mult parul, il face stralucitor.
https://www.divahair.ro/......face-acasa

| Yurisa a răspuns:

Poti sa il filezi, dar firul va ramane la fel, exista tratamente cu keratine, altfel nu cred ca poti