| alexa92 a întrebat:

Buna fetelor! Am primit de curand un sacou portocaliu. Mie imi place imbracamintea office insa nu prea port culori atat de indraznete cand vine vorba de sacouri sau costume office. Problema e ca nu stiu cu ce as putea sa il asortez. Pantaloni care ar merge cu sacoul nu am asa ca m-am orientat spre niste blugi albastrii inchis, drepti, nu pana. Insa sub sacou nu am idee ce culoare de camasa ar merge. Ma gandeam la o camasa alba si o cravata mica, de fete, tot albastra, nuanta blugilor. Voi ce ziceti? Aveti alte sugestii?

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Camasa crem sau alb vanilat.
Camasa albastru-deschis. cu o croiala masculina
Camasa albastru navy
Camasa neagra transparenta
Camasa de jeans
Si da! Cravata e foarte hot.Merge si papionulsmug
Insa poti sa il iei si cu topuri simple nu neaparat camasa: tricoul alb, negru, alb-vanilat, turcoaz.De asemenea maieuri: in toate culorile de mai sus plus gri sau galben solar. Sper ca te-am ajutat.:*

2 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Pe www.asos.com gasesti camasi superbeee.

| naty696 a răspuns:

Pai la portocaliu merge alb deci o camasa alba cred ca ar merge destul de bine cu o pereche de blugi albi SAU o camasa bej si cu blugi.