| Sayomee a întrebat:

Buna fetelor! Am si eu nevoie de putin ajutor. Mi-ar placea sa incep un giveaway pe blogul meu ( atat pentru promovare cat si pentru castigarea increderii cititoarelor, etc ). Mi-ar face placere daca mi-ati da cateva indicatii de genul : daca stiti site-uri de produse ( prefer sa fie beauty products ) care sponsorizeaza, daca aveti voi un "mini-butic" si ati fi ok cu o sponsorizare sau orice alte lucruri care mi-ar putea fi de folos. Multumesc mult! Astept raspunsuri de la voi (:

1 răspuns:
| ApofissPapaya a răspuns:

Incearca cu niste creioane de ochi, de buze, un luciu, un rimel. Chestii simple de genul. Din pacate nu stiu sponsori. Succes! happy