| Anonim_7683 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti metodele de a face cunostinta cu o fata! Anume cele mai des folosite... vreau pareri si din partea fetelor cum lear placea sa faca cunostinta cu ele!?! Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| GMan_3569 a răspuns:

Simplu, baiete! Treci pe langa ea cu cativa preteni, sau singur:Mama ce fata frumoasa! Ea o sa zambeasca big grin si apoi iti vezi de treaba.Mai stai ceva timp si ii mai arati priviri admirative. Dupa cateva zile ii zici:Buna! Cum te cheama, papusa? happy Ea o sa raspunda numai daca te place. Daca raspunde e clar... a ta e ai grija laughing sa nu fie orice tarfa luata de la colt de bloc. O intrebi: cum te cheama, papusa? Naomi, pe tine? laughing sa fie una mai "buna", de care sa-ti placa tongue

5 răspunsuri:
| claus a răspuns:

Bine a spus godyx: 'fii tu insati'. asa sa faci, femeie ce esti!
nu mai pune intrebari penibile. nu exista o reteta anume. o fata se cucereste prin respect, prin atentie, prin cuvinte frumoase si prin faptul ca te comporti relaxat.
daca vrei sex, du-te la tarfe.
succes!

| GdX a răspuns:

Dar ce trebuie sa existe asa ceva? Pur si simplu se intampla sa ajungi cu o fata, daca vrei relatie stabila. Daca vrei doar aventuri da-te mare. Lauda-te cu ce ai in garaj si portofel si toate pipitele vor sari pe tine. Totusi daca vrei ca fata sa te iubeasca si sa te respecte fii original, nu juca teatru, fii tu insati. Sa stii ca nu orice zboara se mananca. O fata te place si te alege si fara sa folosesti tu nu stiu ce texte pompoase.

| GMan_3569 a răspuns:

Asa e JustSmile, dar se presupune ca Anonim nu e un tzigan cocalar imputit care pute a wisky toata ziua si s-a indragostit de printesa din turn nu? laughing

| Schnitzel a răspuns:

Sfaturile lui BurningBoy sunt ok dar mai bine sari peste,, papusa" si ai grija sa faci impresie buna si cand treci pe langa ea(adica sa nu te imbraci ca un cocalar si sa te duci la ea cu tigara si berea in mana). De multe cand sunt bagata in seama pe strada nu raspund pentru ca par dubiosi tipii care ma saluta, deci nu o speria. Succes! :*

| SimonikAZ a răspuns:

Pai pentru inceput intrebi cum o cheama... cei place ...etc