| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot primi produse de la firme pentru a face un giveaway?

Adica ce trebuie sa fac pentru a primi o sponsorizare de la o firma?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa ai macar 50.000 de urmaritori pe Facebook/Instagram etc., deci la numarul asta probabil te contacteaza doar firme care acum isi incep activitatea si cauta promovare cat mai ieftina.

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Oh, am inteles

| IQ156 a răspuns:

Sa meriti investitia. Firmele sponzorizeaza anumiti indivizi doar daca acestia pot sa aduca un anumit beneficiu, de obicei material, firmei care ii sprijina.
Mai bine spus daca le faci reclama, etc.

| anonim_4396 explică (pentru IQ156):

Asta mi-as dori. Sa le fac reclama, dar nu stiu care firme ar fi de acord.

Ce zici? Cei de la Nivea ar fi de acord?

| IQ156 a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil. Angajeaza-te la ei :^)