| FlorentinaF a întrebat:

Buna fetelor! Am varfurile decolorate(sunt blonde, blonde) si mi-am luat decolorant sa aplic aproape de radacina. Ce se intampla daca mai aplic si pe varfurile deja decolorate(decolorate acum 1 an si ceva).

Răspuns Câştigător
| Peridava a răspuns:

Daca aplici si pe virfuri, se vor albi. In orice caz, vor fi mai deschise decit restul. Da intii la radacina, si cu 5 minute inainte de spalat intinde pe toata lungimea parului pentru reimprospatarea nuantei.