| diana_1849 a întrebat:

:* Stiti si voi fetelor cum e acum moda cu parul in degrade :d. Il ador =p~ as vrea sa ma fac si eu,dupa ce ma tund putin. Cele care stiti, cum ar trebui sa procedez? Ma decolorez la varfuri cu decolorand+oxidant, apoi este adevarat ca trebuie sa astept 2-3 zile cu parol asa, petru a nu mi se arde?! Dupa pe varfurile decolorate aplic vopseaua care o vreau? Help, fundita:*

2 răspunsuri:
| yuliutsa a răspuns:

Deci...Te decolorezi la varfuri cum ai spus tu, dar nu trebuie sa astepti 2-3 zile.5 -6 ore sunt suficiente...eu asa am facut si mi-a iesit:*