| Tymycy a întrebat:

Buna TPUbatting eyelashes As dori sa imi recomandati un spray sau lichid termoprotector pe care l-ati folosit si ati considerat ca e buna. Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| krys1616 a răspuns:

Hey :*
Gerovital Plant Ser hidratant termoprotector
Cel mai bun...
Beneficii:
De acum poti sa folosesti placa fara grija distrugerii parului. Serul protejeaza fiecare fir de par de temperaturile extreme ale aparaturilor de coafare.
Mai mult decat atat, serul contine in formulare kertina si D-panthenol pentru hidratare si reconstructie.
fundita?batting eyelashes

1 răspuns:
| nicutza_8584 a răspuns:

Lichid termoprotector