| xandra0301 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de un curs de makeup, in București. Recomandari?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si tu ce recomandări doresti? Vrei sa faci cursul ai gasit unde se face acest curs? Prețul durata cursului, i ti vor asigura ei loc de muncă după terminarea cursului? Tu esti din Bucuresti? Mult succes.

| xandra0301 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sincer, eu m-am interesat de cursul Andreei Anton și niște colege de clasa mi au spus ca nu este cine știe ce.
Da, sunt din București.
Îmi place foarte mult sa ma machiez și sa machiez, e un lucru pe care îl fac din plăcere și as vrea sa fac un curs pentru a ma perfecționa și pentru a începe sa lucrez și pe alte persoane. Prietenii și familia se roagă de mine sa mi deschid o pagina unde sa postezi lookurile pe care le am făcut pana acum dar îmi este puțin rusine. După curs îmi voi face.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Caută pe google ca sunt cursuri de makeup suna i si vezi ei ce i ti pot recomanda, mult succes.