| MULLER96 a întrebat:

Ce va place fetelor dupa parerea voastra sa poarte baietii?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand sa "poarte" respect si bun simt, dupa aceea, haine curate si simple, nu neaparat scumpe, fara pantaloni in vine sau mulati, fara tenisi, mai ales daca merge la o intalnire.
Sa fie spalat si frumos mirositor, pieptanat si fara mot in funte.

| anamariarot a răspuns:

Privind lucrurile mai superficial, ceva ce sa il reprezinte si ce poate purta cu atitudine. Privind mai in profunzime, alte lucruri conteaza mai mult decat niste carpe.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Sa poarte haine curate, care sa li se potrivească si sa fie cat mai masculine(nu maiouri roz).Sa poarte ce le fac placere si sa nu se dea drept cine nu sunt.

| Raniaa a răspuns:

Sa poarte cat mai mult caracter!

| Dan193 a răspuns:

Probabil nimic

| Supicadepui a răspuns:

Haine, cat mai multe daca se poate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Supicadepui):

Eu ii prefer fara.happy

| PerPum a răspuns:

Orice vor dar cel mai mult imi place când au hanorac sau tricou blugi si adidașihappy

| Dianax124 a răspuns:

Băieții? Hmmmm... Rochițe și sandale laughing)

| Anonima9182anonima9182 a răspuns:

Nu stiu...nu trebuie sa aiba haine de firma neaparat. Conteaza mult relatia si caracterul