| makeitWOW a întrebat:

as vrea sa aflu parerea fetelor, in legatura cu ce dimensiune le-ar satisface(care e parerea voastra ca e potrivita) si ce dimensiune ar fi prea mica/prea mare. Vreau o parere sincera.

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Scuza-ma ca ma bag desi ai spus sa iti raspunda doar fetele.Eu cred ca intrebarea ar fi trebuit adresata barbatilor ca ei tiar fi putut da un raspuns.Da dimensiunea conteaza f mult, desi multe au zis fugi deaici canare a face.Bac eu Zic ca are a face sinca f mult.Ce conteaza este grosimea asta in primul rind si apoi si lungimea.Ca o masura nu poti spune exact aia este pentru ca si la fete dimensiunea vaginului este diferita si ma refer aici la cit de elastic este un vagin.Normal un vagin ar trebuie sa fie satisfacut de orice penis care are dimensiunile acceptate.Dar sint cazuri cind fetele au un vagin ceva mai larg datorita stiu si eu carior factori si atunci iti trebuie ditai scula sa il poti satisface.In rest nu ar fi trebuit sa fie probleme decit daca baiatul este f slab dotat, adica stiu si eu 12 cm lungime si 2cm diametru, asta nu cred ca te poate satisface.Parerea mea.Acyum depinde si de fata, unele se satisfat doar cind vad ceva.Glumesc dar dimensiunea conteaza intotdeauna.

7 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Nu cred că dimensiunea îşi are rostul. Poate puţin, dar mai important este faptul să te simţi tu bine şi partenera (fie că sunt 12 cm, fie că 20...)

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Dupa parerea mea cu cat e mai mare cu atat e mai bine.de exemplu cunosc un baiat care o are de un metru jumate, asta cand e bleaga ca atunci cand i se scoala are o lungime de 4 m. cu ea poate lua fetele si le insira ca pe margele. in fiecare dimineata isi cheama vecinii si i-o framantatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună ziua!
Vai de mine şi de mine,nu mai spuneţi,ce chestiune, ce să vă spun, m-aţi dat pe spate cu această întrebare, de asemenea o întrebare foarte interesantă, păi ştiu şi eu rolling on the floor
12 cm,Doamne,chiar crezi că totul se rezumă doar la dimensiuni,atât ştiţi numai,mă uimiţi!
Nu ştiam că în viaţă contează atât dimensiunea asta bat-o vina,important e să te simţi bine,nu contează dimensiunea măi, Doamne fereşte, Doamne, te cruceşti aici, să mă bată cucu de nu!
Te pup!

| facepalmlol a răspuns:

M-ai lasat fara cuvinte cu intrebarea asta laughing

| PufyRea a răspuns:

Mica si jucausa laughing

| makeitWOW explică:

Nu e vorba de actul sexual, vreau doar sa stiu din curiozitate. E un pariu!

| makeitWOW explică:

Bai, decat sa comentati ca v-am dat pe spate cu intrebarea, dati un raspuns scrut si asta e laughing