| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, dupa parerea voastra cum ar trebui tratati barbatii?

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Exact in acelasi fel in care te trateaza ei.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus! Ca nişte prieteni, cel puţin aşa cred eu, dar bineînţeles că depinde de context.
O zi cu zâmbet să ai!

| Ronnix a răspuns:

Sunt baiat, dar raspund si eu din moment ce vad ca nu prea au ele curaj. Persoanele ar trebui tratate dupa principiul "Respecta si vei fi respectat."

| unconnected a răspuns:

Depinde cum te trateaza si ei pe tine:p

| TheBaby a răspuns:

Cu indiferenţa dacă sunt niste porci ca nişte prieteni dacă sunt de treabă!

| durasdurpaneus a răspuns:

Sa-i tineti in palma si in puf ca sunt unici!

| an0nymus a răspuns:

Nici fetele nu stiu cum sa se comporte pentru ca au toane! oricum te-ai comporta cu ele nu e bine:
-daca esti bun vor un barbat rau/dur
-daca esti rau/dur vor un barbat bun
-daca esti fidel te inseala cu unu rebel
-daca muncesti pentru a ii cumpara de toate nu e multumita pentru ca nu stai cu ea desi pentru ea muncesti
-daca esti calm de ce esti calm
-daca tipi de ce tipi daca nu tipi de ce nu tipi?
-daca vrei sa faci sex des cu ea inseamna ca esti un maniac sexual care nu se gandeste ca e si ea obosita
-daca faci rar inseamna ca ai pe alta si nu mai esti atras de ea
-daca nu esti gelos inseamna ca nu o iubesti daca esti gelos inseamna ca nu ai incredere in ea

Deci nu incerca sa afli ce vrea femeia, nu incerca sa vezi ce e in capul lor pentru ca NICI ELE NU STIU

| ing3rd3mon4u a răspuns (pentru an0nymus):

Buna. Te cam inseli aici.Nu toate suntem la fel cum si voi nu toti baieti sunteti la fel.

Majoritatea vor un baiat linistit nu un golan, si sa fie mai sentimental, romantic,
si daca nu ma inseala il respect, admir, si nu il insel nici eu.De ce sa il insel cand am sentimente sincere fata de el si ca e langa mine in orice moment? Ar fi cea mai mare prostie sa fac astawinking
Daca munceste prea mult eu stiu cand vine acasa obosit sa il fac sa se simta cat mai bine si sa nu il supar sau enervez.
Daca e calm cu cat mai bine.te intelegi mai bine,, discuti altfel
Daca tipi as putea si eu sa tip, dar pana ca tu sa ajungi sa tipi trebuie sa ai un motiv nu?
Acela care eu nu il dau ca sa tipe la mine.
nu exista sa nu fie gelos, poate ca nu arata dar tot este acolo putin si asta ma face sa imi creasca inimabig grin ma simt mai binebig grin
... sper ca te.am putut ajuta.
Deci nu ne baga pe toate in aceiasi oala.
Am spus referindu'ma la pers meawinking
Numai binewinking:*

| an0nymus a răspuns (pentru ing3rd3mon4u):

Din pacate fetele ca tine sunt pe cale de disparitie... oricum felicitari daca esti asa cum spui tu

| Teo_8228 a răspuns:

Depinde cum sunt ei... daca sunt nesimtiti trebuie trasi in teapa ...si daca sunt draguti sau cuminti atuncisunt ok

| millli a răspuns:

Simplu.i tratezi asa cum crezi ca e corect. daca simti totusi nevoia sa fi draguta chiar si atunci cand nu esti apreciata si respectata pe deplin,fa-o, insa o sa-ti dai seama mai tz ca nimeni nu se gandeste la tine si ca te afli singura intr-un colt de camera, ca nu ai cu cine sa vorbesti cand simti nevoia si ca nimic nu mai e la fel.deci ori esti rea de lua inceput pana la capat si imuna dezinteresului pertenerului de viata, ori esti fata aia sufletista care intr-un final nu va mai sti ce sa faca cu viata ei si o va lua razna. pupici