| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor! Care dintre voi si-a cumparat oja din aceasta (orice nuanta, nu conteaza)? http://www.beashop.ro/product.php?id_product=55
Vreau sa stiu daca e ceva de capul ei.

3 răspunsuri:
| Andreea50 a răspuns:

Pai... Pe mine firma asta m-ar interesa. De la alte firme am mai avut oje.

| Şoricel_3591 a răspuns:

Da...am si eu ceva de genul doar ca de la o alta firma...e draguta

cred ca merita si nu e nici prea scumpa

*****Şoricel*****

| lavinia_1022 a răspuns:

Chiar eu am cumparat oja aceasta. Nu e prea buna. Adica se curata repede. Imi pe unghii pe moment se vede ffff. frumos apoi dupa o ora incepe sa se curete. Crede-ma nu merita!