| IoanaIoa1001 a întrebat:

Buna fetelor! Ce balsam de par recomandati?

7 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Gerocossen - Gama Activa Plant - Balsam pentru toate tipurile de par

| ale153 a răspuns:

Folten. Poti incerca sa folosesti balsamul inainte sampon. happy

| GiuliaMariaa05 a răspuns:

Eu am incercat de la multe firme, am avut probleme cu parul si cel mai mult m-au multumit cele de la John Frieda happy

| Zamfir_Andreea_1990 a răspuns:

Depinde de ce tip de par ai

| pandalusia a răspuns:

Eu folosesc de la Syoss, balsamul il iau in functie de sampon. Daca samponul e Syoss Repair, si balsamul il iau tot Repair. Il aplic pe jumatatea de jos a parului dupa sampon si pot spune ca sunt multumita!