| YQANA a întrebat:

Buna fetelor. ce fond de ten bun stiti pentru tenul uscat care sa acopere? dau fundita :*

2 răspunsuri:
| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Buna ♥
Eu ti-as recomanda un BB cream sau un CC cream.Au o acoperire mare si par mai natural decat un fond de ten normal.
Alta varianta sunt fondurile de ten de la M.A.C, este posibil ca astea sa fie putin mai scumpe. Eu recomand un BB crem.
Bafta ♥ Funda?

| Mara14 a răspuns:

Bb cream Lioele, Revlon Color Stay, Astor Matittude, L'Oréal Infallible, Maybelline Affiniton, Rimmel London Stay Matte, Wake me up sau lasting finish.