| YQANA a întrebat:

Heeii fetelor :3 Ce fond de ten imi recomandati sa folosesc daca am tenul uscat? Vreau sa acopere si sa rezite ceva pana in 50 de lei... Dau fundita :*

7 răspunsuri:
| shainitainii a răspuns:

BB de la Garnier, cel pentru ten uscat bineinteles.

| YQANA explică (pentru shainitainii):

Am avut! si a trebuit sa il arunc. nu acopera nimic!

| Syndre a răspuns:

Dacă vrei un fond de ten de calitate o să te coste mai mult de 50 lei, măcar 100. Cele ieftine nu o să acopere cum vrei tu, dar dacă nu-ți permiți mergi pe ceva de la Bourjois, L'Oréal sau Seventeen, din câte știu eu sunt ceva mai ieftine.

| marinelamarin a răspuns:

Ia fond de ten dr la.mybelline.e 40 pei in magazine.e foarte bun.acopera tot si rezista.eu pe acesta il folosesc, nu l-as inlocui niciodata!

| georgi91 a răspuns:

Eu folosesc de mai bine de doi ani un fond de ten de la Rimmel London si sunt foarte multumita de el. Costa in jur de 40 de lei, se adapteaza la orice tip de ten, ti-l recomand cu drag.

| YQANA explică (pentru georgi91):

Cum se numeste?

| georgi91 a răspuns (pentru YQANA):

Match perfection se numeste. Este o sticluta cu capacul albastru.