| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ce fond de ten recomandati pentru tenul gras si uscat? Dau funda

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Eu nu am acest tip de ten, dar stiu persoane care au avut o experienta foarte buna cu fond de ten pudra.

| anonim_4396 explică (pentru dullcat):

Am auzit ca este foarte bun pentru tenuri uscate

12 răspunsuri:
| 199onur7 a răspuns:

Sa mor eu dacă te mint cu ceva Alexandra ești pictată bro ce ochi ce buze...

Îți recomandă fratele tău direct de la furnizor de la Paris sa mor eu direct din turn l'oreal Paris

Pentru ten fin am gasit doar https://www.dedeman.ro/....../p/5007610

Si ăsta la sprâncene să țină arcada https://www.dedeman.ro/....../p/5010525

| 199onur7 a răspuns:

Vezi sa nu ia foc părul stai aproape de calorifere.

| anonim_4396 explică (pentru 199onur7):

Ce amuzant esti bro, pentru persoane ca tine iti recomand sa te umezesti cu spirt si sa te usuci cu bricheta

| 199onur7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă îți dau un șervețele să-l păstrezi îmi poromiți și nu mă minți ca nu te vei sterge cu el pe față nicidoată aia este ziua in care toți bărbați și băieți Adevărați leai salva viața noroc ca mai există si cosmetica asta pentru unule din voi altfe nici pe masă nu ă-ți avea tinder demonstrează asta eu nu mint si onlyFans își demonstreză tot eu vorbesc cu fapte sper sa ai și tu unul real și Adevărată.

Top G forever.

| IonutAdi a răspuns (pentru 199onur7):

Mai bine nu o puteai spune W TOP G FOREVER happy

| LarisaChe07 a răspuns:

Https://www.notino.ro/......nt-la-apa/

Eu il folosesc pe asta si e foarte bun. Este pentru toate tipurile de ten.

| anonim_4396 explică (pentru LarisaChe07):

Multumesc, am sa il incerc

| IonutAdi a răspuns:

Femeile/fetele inca se machiaza in 2023 si se cred frumoase? In ce lume traim

| LarisaChe07 a răspuns (pentru IonutAdi):

Fetele se machiaza si de placere, daca iti place sa faci ceva "artistic" nu doar ca sa fie frumoase.
Eu, de exemplu, uneori ma machiez si daca stau doar in casa, si alteori ies afara nemachiata, ca nu am probleme cu fața.

| anonim_4396 explică (pentru IonutAdi):

Cred ca tu trăiești încă in evul mediu, dă-ți refresh la viața, și accepta ca suntem in secolul vitezei

| anonim_4396 explică (pentru LarisaChe07):

Problema ca baieti din Romania sunt prea misogini și denigrează prea mult femeile care se machiază care au opinii, etc., atât timp cât noi ne simțim bine machiate părerea lumii nu contează