| Grecu_Bianca_1992 a întrebat:

Buna fetelor! Ce parere aveti despre periile electrice pentru curatarea fetei? Sunt de ajutor? M-am gandit sa-mi cumpar si eu una, dar nu stiu daca merita sau nu.

4 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Sincer, merita. Depinde cat dai pe ea. Mie mi s-a parut mult sa dai peste 100 lei pe asa ceva, asa ca am apelat la varianta ieftina: mi-am comandat asa ceva din China, de pe siteul urmator: http://www.aliexpress.com/......47715.html Costa 19-20 lei. Poti plati cu cardul sau paypal, lasi adresa normala si iti ajunge la posta de care apartii in circa 3 saptamani. Daca ai noroc, iti ajunge si mai repede, dar de obicei in 21-25 zile imi ajung mie produsele. Partea buna este ca are mai multe capete cu diverse functii, iar peria este destul de ok. Vei putea gasi pe site si capete de schimb pe viitor. Daca doresti sa te ajut cu comandarea, imi poti lasa mesaj privat. Parerea mea este ca raportul calitate-pret este execelent si nu as da mai mult pe o astfel de perie, atata timp cat am gasit-o pe aceasta. Oricum nu o vei putea folosi prea des. Eu o folosesc la cateva zile sau chiar mai mult deoarece am tenul sensibil.

| AutumnDay a răspuns (pentru AutumnDay):

Aa,sau aici: http://www.aliexpress.com/......67064.html E de la alt vanzator si costa chiar mai putin: 16. 56lei. Asa ca, ai putea incerca, sigur vei fi multumita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine investesti intr-un exfoliant chimic. happy

| OaNdEl a răspuns:

Ai incercat asa ceva http://btl-allysa.blogspot.ro/2013/08/produsul-saptamanii_19.html?
L-am incercat personal, nu il am pe acela de la Avon, dar este identic cu acesta si pot sa iti spun ca face intr-adevar minuni.