| loveyouschatz a întrebat:

Buna fetelor! Ce produse pentru ingrijirea persoanala folositi? par, unghii ten, corp

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Părul mi-l îngrijesc cu produsele din gama Dove : șampon, balsam, mască, și spray de păr pentru descurcarea părului Jhonson's Baby.
Obișnuiesc să-mi masez unghiile, în fiecare seară, cu ulei de migdale, și o dată/săptămână aplic loțiunea-tratament cu vitamina B5 de la Farmec. Folosesc lacuri de la OPI (sunt un pic mai scumpe, dar merită toți banii având în vedere că se usucă foarte repede și nu se decojesc într-un interval scurt de timp).
Corpul îl „răsfăț" cu spumante din gama AVON de diferite arome (crin, liliac, trandafiri, etc.) și cu ulei de corp Jhonson's Baby/Loțiune de corp de la Nivea.
Baftă!

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Eu folosesc Oriflame, daca vrei poti lua de la mine produse sunt reprezentant

| fustiteTUTU a răspuns:

Par - Favisan www.favisan.ro
Unghii - Softnails www.softnails.ro

| CristinaPaula a răspuns:

Par, corp- gerovital
tel-garnier
unghii- produsele avon
big grin