| Blackwoman27 a întrebat:

Ce rochie e m ai bine sa alegi pentru balul fulgilor de nea? o rochita lunga sau una scurta?

7 răspunsuri:
| EvaneSScence a răspuns:

Daca esti adolescenta, una scurta e mai potrivita, chiar daca aia lunga e mai eleganta, dar e prea pretioasa.

| SimonaQs a răspuns:

Pai ce se face acolo e o petrecere ceva? Daca da atunci ar merge o rochie scurta ca sa te simti bine sa nu stai sa ai grija de rochie sa nu fie calcata sau sa nu o murdaresti

| passyon22 a răspuns:

Eu sunt adeptul rochiilor mai lungute si elegante... Sfatul unui baiat:d

| dragoilidia a răspuns:

Dupa mine ia o rochita scurta.stiu ce bal este acela si cel mai bine e sa iei o roschita scurta alba cu pantoiorii albi si o geanta alba. daca ai toate astea.eu spun ca cel mai bine e sa iei o rochita scurta si frumoasa.Cu placere!

| macs3k a răspuns:

Una mediebig grin....nu stiu ce fel de bal e acesta dar o rochie de danteluta cu maneci lungi eventual si nici prea scurta nici lunga merge intotdeauna perfect la orice ocazie!winking distractie placuta

| Diplomatica a răspuns:

Paii...îţi poţi lua o rochie lunga, albă nişte pantofiori cu fundiţe albi si o gentuţă alba! O să arăţi frumos! Succes!