| InnaBotezatu a întrebat:

Buna fetelor! cu ce va imbracati in prima zi de scoala?

Răspuns Câştigător
| KapshunikaViorika1994 a răspuns:

Nu inca stiu...
poate blugi, balerini, o bluza un pic decoltata. am sa fac un machiaj simplu, putin fond de ten, creion dermatograf negru, rimel, un fard de ochi roz si un ruj "nude".
pentru par: o sa-l las pe spate, poate o sa ma vopsesc cu o nuanta mai inchisa...

10 răspunsuri:
| KubetiiOO a răspuns:

Paiii :imi iau o camasa cu patratele albastra cu rosu(model dragalas) blugi si tenisi de acelasi tip cu camasa.

| Roses a răspuns:

Cu uniforma... tongue hypnotized

| Euletitia a răspuns:

Buna! Voi purta urmatorul costumas:
http://www.bonprixro.eu/ro/offer.htm?cat=1.10.370.1.3.1.&pr=52408
accesorizat cu o pereche de sandale din piele mata alb-bej, finute si elegante, cu toc de 6 cm si o poseta alba de dimensiiuni medii, din piele mata, precum si un set de bijuterii din aur alb si galben. Unghiile le voi lasa de dimensiuni medii si forma patrata si le voi da cu o oja bej, iar parul l-am vopsit un blond mediu auriu(asa il vopsesc periodic de vreo 2 ani si ma prinde f bine culoarea, parca ar fi culoarea mea naturala) si ilv voi lasa liber pe spate(il am mediu spre lung). Machiajul va fi simplu si natural: un ruj de culoare nude si un fard bej de pleoape.
P.s.:sunt clasa a 12a

| amdr001 a răspuns:

Cu niste pantaloni bej pana, o camasa, niste balerini...

| Innnaa a răspuns:

Eu imi iau o rochita si niste balerini.

| corodidenisa a răspuns:

Fusta scurta din dantela neagra o camasa alba cu maneca scurta si balerini

| irciu a răspuns:

Pai de exemplu la noi in Italia simplu cum vrem o bluza in patratele cu mainici care se scurteaza si imi fac o mainca mai lunga si una mai scurata si o pereche de blugi ceva de gen albastru mai anchis si ceva incaltaminte analta

| KapshunikaViorika1994 a răspuns (pentru irciu):

Si eu sunt in Italia! de unde esti?

| irciu a răspuns (pentru KapshunikaViorika1994):

Genova cicagna tu?

| KapshunikaViorika1994 a răspuns (pentru irciu):

In valle d'aosta!