| LoveForShania a întrebat:

Fetelor, voi cu ce va imbracati in prima zi de scoala? >: Cat mai multe pareri :*

5 răspunsuri:
| iuandfto a răspuns:

Pai cu noi mei blugi si cu sandale + un maieu iar pe deasupra o bluza scurta pana la buric care o lasa intr-o parte ca sa mi se vada umarul. Sper ca ai inteles happy.

| TeoBizz a răspuns:

Păi. eu o sa ma imbrac cu fusta. dreaptalaughing. fără pliuri d-ălealaughing. un dres colorat, ceva, sau culoarea pielii, o cămasă cu mânecă scurtă, o vestă drăguţă şi nişte converşi. kiss

| Annd a răspuns:

Jeansi,Tricou sau un maieu(depinde de vreme),Tenesi sau Balerini(tot de vreme,depinde),si o Jaketa de toamna.
Nu vreau sa ma dau in spectacol,sau sa imi rup gatu pe tocuri pana acolo.
Simplu, comod si frumos, ca nu-i bal mascat sau petrecere la Holywood happy

| deliamaria13 a răspuns:

Eu am o rochita foarte draguta pana deasupra genuchilor.are fusta gen creion daca stii ce inseamna asta, iar sus are din talie o bluzita cu dungi oblice albe si negre cu trei nastursi si niste volane care curg dinspre umeri spre decolteu

| crazyduck a răspuns:

Niste blugi+tenisi+un tricou+o bluza de trening neagra inchisa pana la jumate=in ce ma imbrac eu in prima zi de scoalawinking>big grin