| DianaAndreea90 a întrebat:

Fetelor, cum vi se pare aceasta jacheta? Ati purta asa ceva, de exemplu cu colanti negrii sau cu o rochita. Va place? Ce parere aveti? http://www.bershka.com/......jacket/800

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

E draguta foarte.Eu as purta-o cu o fustita cu modele ceva si un maieu, nicidecum cu colanti(stau urat pe fund dupa mine). happy

| inconscient a răspuns:

Cu o rochita, sau daca vrei cu colanti, foloseste un tricou sau maieu mai lung, pana peste fund.

| BlueViP a răspuns:

E frumoasa. Eu personal as purta-o la colanti doar daca tricoul e colorat sau alb. As vedea jacheta mai bine la o pereche de blugi.

| ZuZumonster a răspuns:

Salut,mie sincer nu-mi place dar daca iti place tie poarto pe blugi mulati dar nici nusi merita bani!

| Alexxandra256 a răspuns:

Da... e superba merge foarte bine Funda