| DianaAndreea90 a întrebat:

Fetelor, cum vi se pare aceasta jacheta? Ati purta asa ceva, de exemplu cu colanti negrii sau cu o rochita. Va place? Ce parere aveti?
http://www.bershka.com/......jacket/800

Sauuu...spuneti-mi si mie de unde as putea achizitiona ceva in genul dar cu fermoarul pe o parte :D
Multumesc frumos va pup:*

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mie nu-mi prea place, adica personal n-as purta-o, acum e alegerea ta. big grin Cred ca merge cu anumite rochite... Cu pantaloni nu mi-o prea imaginez. Poate doar cu blugi stramti deschisi la culoare.

| OoBunnyoO a răspuns:

Da este ok, poti sa o porti cu colanti sau cu o rochie.

| lalaballet a răspuns:

E super

| GeorgiaaRose a răspuns:

E drăguţă.
O poţi găsii mai peste tot. Chiar azi am dat de una asemănătoare în Shopping City din Ploieşti, dar nu mai ţin minte bine în ce magazin. Parcă Takko.

| MadddieLovesYaBabe a răspuns:

Nu e prea frumoasa jacheta, sincer.

| Abby1516 a răspuns:

Ii foarte draguta. merge si cu colanti si cu rochita.
dupa parerea mea ii mult mai ok cu fiermoar pe mijloc dar e alegerea ta

| bya21bya a răspuns:

E draguta o poti lua cu o pereche de colanti negri.