| napolitana_4529 a întrebat:

Hi TPU, vreau sa imi cumpar o geaca din imitatie de piele, ca aceasta : http://www.bershka.com/......r%2Bjacket

Si vreau sa stiu daca e rezistenta, cineva mi-a zis ca o ca crape dupa putin timp. Poate voi ati avut si imi puteti spuune cum e. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| adeliz a răspuns:

Buna!
Eu am una aproape identica (sunt fata) si inca este ok.
Mie chiar mi se pare ca este destul de rezistenta, luand in considerare faptul ca mi-am carat cainele pe umar si si-a infipt "ghearele" in ea si nu a patit nimic.
Succes!
P.S. O am de 3 ani (geaca).