| AnaMaria6776 a întrebat:

Buna fetelor! este cineva pe aici din Iasi, pentru ca vreau sa imi spuneti la ce salon va puneti unghiute cu gel si cam cat va costa! ofer fundita celuimai detaliat raspunshappy

Răspuns Câştigător
| Victorita-Maria_Corleciuc_1997 a răspuns:

Diva Nails Salon, e cel mai bun salon din Iasi dupa parerea mea. Are de toate intr-un cuvant. Pretul unghiilor cu gel:
• Extensii unghii gel cu sabloane: 100 ron (unghii stilleto 120 ron)
• Extensii unghii gel cu tips: 80 ron
• Protectie cu gel pe unghia naturala : 55 ron
• Nail art - model pictat : 2-3 ron / unghie
• Intretinere unghii gel : 60 ron(este inclus si French)
• Pedichiura cu gel : 55 ron
• Demontare unghii cu gel : 40 ron
• Manichiura semipermanenta cu oja : 40 ron
• Pedichiura semipermanenta cu oja : 50 ron
• Reparatie unghie : 10 ron
Numar de telefon : 0745996033
Daca vrei si poze, iti dau pe email cateva : viky_corleciuc_m97@yahoo.com

| AnaMaria6776 explică (pentru Victorita-Maria_Corleciuc_1997):

Iti multumesc din sufletel! :*...m-am incumetat sa caut singurica site-ul acestui salon pe internet si am dat acolo de niste poze si chiar mi-a placut ceea ce am vazut...deci prin urmare iti ofer fundita si iti multumesc inca o data ca ai fost atat de amabila:*

| Victorita-Maria_Corleciuc_1997 a răspuns (pentru AnaMaria6776):

Nu ai pentru ce scumpo :*. Oricand big hug. Multumesc si eu pentru fundita :*