| Yurisa a întrebat:

Buna fetelor! In ce magazine pot gasi scruburi pentru buze?

13 răspunsuri:
| Yurisa explică (pentru RAY):

Ala e mi mult un balsam de buze, stiu produsul laughing granulele din el nu actioneaza tocmai ca un scrub

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The body shop, NYX, DM, Sephora, Douglas, MAC etc

| Yurisa explică (pentru anonim_4396):

La dm nu am gasit, nici pe site-ul lor nu e nimic

| anonim_4396 a răspuns (pentru Yurisa):

Cei de la Alverde au cateva scrub-uri. Ai intrebat o vanzatoare?
https://www.dm.de/search/468652.html?type=product&q=Lip+scrub

| Yurisa explică (pentru anonim_4396):

Produselee de pe site-ul german nu sunt compatibile cu cele care s afla de fapt in magazin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Yurisa):

Totusi e imposibil ca in ditai magazinul sa nu aiba un scrub de buze, iar produsele de la Alverde au aparut pe Facebook-ul celor de la Dm Romania si au si review-uri la noi.

| Yurisa explică (pentru anonim_4396):

Cand am fost eu erau doar balsame de buze laughing as prefera totusi sa nu comand de pe internet

| RAY a răspuns (pentru Yurisa):

Ma mir ca nu gasesti la mall

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai incearca sau cauta in alte magazine. Eu cand am coji folosesc un keratolitic de la Tis si se rezolva problema fara sa le agresez.
https://comenzi.farmaciatei.ro/......-p10021263

| Yurisa explică (pentru anonim_4396):

O sa caut, multumesc sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Yurisa):

Cu placere.

| Andra9pk a răspuns:

Sunt eficiente si unele homemade happy