| AlLeYoana a întrebat:

Mi-am luat benzi depilatoare pentru fata si inca nu le-am folosit. Vreau sa stiu daca ati folosit si sunt bune, ma refer daca parul creste mai rar si mai mic?

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Da sunt foarte bune pentru faţă, mai ales pentru mustaţă.Nu scade sau să accentueze creşterea sau densitatea.

| AmanoYuno a răspuns:

Nu.
creste mai rar si mai mic daca te faci la coafor cu ceara calda.scoate firul mai din radacina.
daca folosesti benzi nu sunt asa tari ca ceara calda deci radacina va ramane acolo si banuiesc ca stii proverbul:"ce nu te omoara te face mai puternic"laughing

pa

pa... funda pls?

| meduzza a răspuns:

Pt mustata? Da sunt ok e la fel ca si cum te-ai face la salon iti creste cam in 3-4 saptamani si mult mai rar

| PickUp a răspuns:

Cresc mult mai rarwinking Ele sunt bune dar cand le dezlipesti o sa te usture.(Incearca sa le lipesti cu ceara ca sa iti ia parul mai bine)