| Tcl_Loredana_1905 a întrebat:

Buna fetelor. Mi se despica parul foarte tare. Vârfurile le tun regulat la aproximativ 1-2 luni. Cu toate ca nu folosesc nici placa asa des si nici uscătorul de par. Menționez ca folosesc si uleiuri naturale. Vreau părerea voastră.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cate ori pe luna folosesti placa? Iti freci parul cand il speli sau cand il stergi cu prosopul? Te vopsesti? Ce sampon si alte produse pentru par folosesti ( nume complet, nu doar firma )? Il strangi cu elastice foarte dure?