| AuroraChieiliciuc a întrebat:

Buna fetelor. Mi se despica foarte tare firul de par. Cu toate ca il tund regulat la 1-2 luni si nu folosesc placa sau uscător de par. Menționez ca folosesc uleiuri naturale. Pățesc sa mi se îngrașe si foarte rapid. Va rog să-mi dați niste păreri si sa ma ajutați. Am încercat orice.

1 răspuns:
| JoleneSth20 a răspuns:

Dacă la exterior îl îngrijești atât de bine, înseamnă că problema vine din interior. Încearcă ceva suplimente alimentare din farmacii, cum ar fi multivitamine și minerale. Dar sunt suplimente special pentru păr și unghii. Eu le foloseam pe cele de la Alevia, însă este un complex foarte bun și la Oriflame, doar că preţul e puţin mai mare. Ai grijă!